NOKTA TİYATROSU OYUNU “ŞAŞKIN” AYAKTA ALKIŞLANDI

Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumunda 12 Nisan 2017 günü Abdullah Şahin Nokta Tiyatrosu tarafından “Şaşkın” isimli oyun hükümlülere sahnelendi. Tiyatro oyununu Silivri Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Silivri Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Abdullah Özer, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mustafa Hakan Uyar, Cezaevi Cumhuriyet Savcıları Metin Arda ve Muhittin Bayırköylü, Silivri Jandarma Tabur Komutanı Şener Kaytez, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Müdürleri, personel ve hükümlüler izledi.

“Şaşkın” isimli tiyatro oyununda Abdullah Şahin, Suna Yıldızoğlu, Yusuf Atala, Ortans Kıvanç, Toygun Ateş, Dilek Karaduman, Aylin Altunkaya, Ceren Bayır ve Sinem Çınar sahne aldı. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla kurumumuzda ücretsiz sahnelenen tiyatro oyunu büyük beğeni topladı ve ayakta alkışlandı.

Tiyatro oyunu sonunda Silivri Cumhuriyet Başsavcısı, Komisyon Başkanı ve Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili tarafından sanatçılara çiçek ile ceza infaz kurumu üretimi çini tabak hediye edildi. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mustafa Hakan Uyar oyunun yönetmeni Abdullah Şahin ile tiyatro oyunun Silivri Acık Ceza İnfaz Kurumunda hükümlülere sahnelenmesine vesile olan Ramazan Sözer’e teşekkür etti.