“15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ FUTBOL TURNUVASI” TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU TARAFINDAN ZEMİN VE TRİBÜNÜ YAPTIRILAN SAHADA BAŞLADI

Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu 15 Temmuz şehitlerini unutmadı. Şehitler adına “15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası” düzenledi. Demokrasi, Milli Egemenlik ve Vatan temalı turnuvanın açılış maçına Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mustafa Hakan Uyar, Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Uğur Erdoğan, kurum İkinci Müdürleri, personel ve hükümlüler katıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından zemin ve tribünü yaptırılan sahada oynanan turnuva ilk maçının başlama vuruşunu Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mustafa Hakan Uyar yaptı. Hükümlü ve personel takımlarının karşı karşıya geldiği müsabaka öncesi Saygı Duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. 15 Temmuz Şehitleri anısına afişlerle donatılan sahada oynanan maç çekişmeli ve heyecanlı anlara sahne oldu.

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU FUTBOL SAHASININ ZEMİNİNİ VE TRÜBÜNÜNÜ YAPTIRARAK HÜKÜMLÜLERİ SEVİNDİRDİ

Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü’nün futbol sahası çim ve toprak karışımı bir zemine sahip iken özellikle yağışlı havalarda futbol oynamak mümkün değildi. Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü ile Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mustafa Hakan Uyar’ın girişimleri sonucu futbol sahasının zemini, tribünü Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yaptırıldı. Drenaj ve üst düzey zemin özelliklerine sahip olan futbol sahasında futbol oynama imkânına kavuşan hükümlüler Türkiye Futbol Federasyonuna teşekkürlerini bildirdiler.

TURNUVA FİNALİNDE FUTBOL SAHASININ AÇILIŞI YAPILACAK

Şubat 2017 tarihinde başlayan turnuvanın final maçında futbol sahasının açılışı için program düzenleneceği öğrenildi.